Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
Narcotica - Emelie Schepp
Narcotica - Emelie Schepp

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    VBK Media
  • ISBN:
    9789026140570
  • Bindwijze:
    EPUB met digitaal watermerk

Narcotica [e-Book]

Emelie Schepp

Beoordeel dit boek als eerste!
e-Book   Nieuw vanaf € 4,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp. Voor de fans van Jo Nesbo, Stieg Larsson en Samuel Bjork. Een zelfstandig te lezen vervolg op het eerste boek, dus je komt meer te weten over hoofdpersoon Jana Berzelius. Op het station van Norrköping wordt in een trein een dode vrouw aangetroffen. Ze is gestorven toen een van de bolletjes die ze smokkelde, openbarstte in haar maag. De vrouw blijkt de reis niet alleen afgelegd te hebben. Maar waar is de andere vrouw gebleven? Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet en al snel blijkt dat zij er persoonlijk meer bij betrokken is dan haar lief is. De verdenkingen wijzen in de richting van Danilo, de man met wie ze is opgegroeid maar die ze liever zou vergeten. Hij weet te veel over haar en met al die kennis is hij een direct gevaar voor Jana. Om haar verleden en haar toekomst te beschermen, moet ze Danilo vinden voordat de politie dat doet.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Er is geen Tweedehands aanbod gevonden.

Verkrijgbaar als e-Book

Vestiging
Prijs
Centraal Magazijn
e-Book
€ 4,99
Download direct dit e-book

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht