Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
Moskva - Jack Grimwood
Moskva - Jack Grimwood

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Ambo/Anthos B.V.
  • ISBN:
    9789026345531
  • Bindwijze:
    EPUB met digitaal watermerk
  • Publicatiedatum:
    nov 2018

Moskva [e-Book]

Jack Grimwood

Beoordeel dit boek als eerste!
e-Book   Nieuw vanaf € 9,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Moskva van Jack Grimwood is een razendsnelle Koude Oorlog-thriller doordrenkt met schaduwen uit de Tweede Wereldoorlog. Geschreven met veel gevoel voor sfeer en boeiende personages neemt Grimwood je mee naar het donkere hart van een vroegere tijd en plaats. Voor de fans van Le Carré, Deighton, Fleming en Tom Rob Smith. Januari 1986. Een week nadat de uit de gratie geraakte spion Tom Fox gestationeerd wordt in Moskou, verdwijnt de vijftienjarige dochter van de Britse ambassadeur spoorloos. Fox, die zijn eigen dochter verloor, wordt gevraagd haar te vinden. Bij zijn zoektocht ontdekt hij een spoor dat teruggaat tot de Tweede Wereldoorlog en waar een aantal van de invloedrijkste Russische maffiabazen, politici en militaire leiders bij betrokken zijn. Zij zitten niet te wachten op een buitenlandse spion die zich met hun zaken bemoeit. Zeker niet wanneer een seriemoordenaar op het punt staat nogmaals toe te slaan. ‘Nog beter dan Kind 44 van Tom Rob Smith’ – The Daily Telegraph

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Niet tweedehands beschikbaar.

Verkrijgbaar als e-Book

Vestiging
Prijs
Centraal Magazijn
e-Book
€ 9,99
Download direct dit e-book

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht