Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
Mijn kleine zusje - Isabel Ashdown
Mijn kleine zusje - Isabel Ashdown

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Boekerij
  • ISBN:
    9789022582411
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    368
  • Genre:
    Thrillers

Mijn kleine zusje

Isabel Ashdown

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 11,00. Nieuw vanaf € 17,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Een duistere psychologische thriller die direct na verschijnen op nummer 4 op Amazons Hot New Crime-lijst en is Best Summer Read 2017 belandde

Voor de lezers van Alex Marwood en Gillian Flynn

Nadat ze elkaar zestien jaar lang niet hebben gezien, worden de zussen Jessica en Emily weer met elkaar herenigd. Nu ze hun lastige verleden achter zich hebben gelaten, keert de warmte tussen hen gelukkig terug. Algauw trekt Jess zelfs in bij Emily in haar comfortabele eilandhuis, waar ze woont met haar man en dochtertje Daisy. Pijn en oud zeer maken plaats voor harmonie en familieliefde. Eind goed al goed, zo lijkt het.

Maar als Daisy verdwijnt terwijl Jess op haar past, begint het perfecte leven dat Emily zo zorgvuldig heeft opgebouwd uit elkaar te vallen. Had ze haar zusje wel moeten vertrouwen, na alles wat er in het verleden is gebeurd?

De pers over Mijn kleine zusje

‘Het is non-stop actie in dit verslavende boek.’ The Sun

‘Een strakke thriller. Een van de beste boeken van afgelopen zomer.’ Prima

‘Prachtig geschreven. Dit boek herbergt een duister mysterie.’ Tammy Cohen, auteur van De nieuwe collega

‘Dit boek deed me duizend angsten uitstaan.’ Red Magazine

‘Ik kon dit boek niet wegleggen; het hield me wakker tot twee uur ’s nachts! Briljant.’  Liz Fenwick, auteur van Het huis op de kliffen

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Mechelen
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 11,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 17,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht