Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
Mea culpa - Clare Mackintosh
Mea culpa - Clare Mackintosh

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    De Fontein Romans & Spanning
  • ISBN:
    9789026137730
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    384
  • Genre:
    Thrillers
  • Jaar:
    2016

Mea culpa

Clare Mackintosh

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 12,50. Nieuw vanaf € 10,00.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci French, Sophie Hannah,’Het meisje in de trein’ van Paula Hawkins en ‘Gone Girl ‘van Gyllian Flynn.

Wanneer alleenstaande moeder Jenna Gray de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en loopt onder een auto. In een fractie van een seconde verandert Jenna’s wereld in een nachtmerrie. Om de vreselijke waarheid te ontlopen verhuist ze naar een afgelegen plek aan de kust in Wales, maar de herinneringen, angsten en rouw zijn allesoverheersend.

Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de vermissing van een moeder. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien…

’Mea culpa’ is een regelrechte sensatie met fans als Peter James, Richard&Judy.

Overleden kind. Schuldvraag. Wales.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Antwerpen
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 12,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 10,00
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht