Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
Onverzameld werk - B.J. Novak
Onverzameld werk - B.J. Novak

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    J.M. Meulenhoff
  • ISBN:
    9789000335725
  • Bindwijze:
    Hardback
  • Aantal Pagina's:
    256
  • Jaar:
    2014

Onverzameld werk

B.J. Novak

Beoordeel dit boek als eerste!
Hardback  Tweedehands vanaf € 12,50.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Geestige verhalenbundel voor fans van David Sedaris en Woody Allen Subtiel en met een feilloos gevoel voor timing fileert komiek B.J. Novak de absurditeiten van het moderne leven in deze razendsnelle afwisseling van korte verhalen en komische sketches. In De haas en de schildpad: revanche lezen we hoe de haas in een diepe depressie raakt nadat de schildpad hem heeft verslagen. Hij zoekt en verliest zichzelf in eten, drank, religie, yoga en vrijwilligerswerk en concludeert dat er maar één manier is om over zijn verlies heen te komen: revanche. En in Het dagboek van de man die de kalender uitvond besluit een middeleeuwer dat hij er genoeg van heeft om de dagen aan te duiden als ‘dag na bewolkte dag’: hij maakt een kalender. Op de dag die hij 14 februari noemt krijgt hij ruzie met zijn vriendin. Met Onverzameld werk schreef B.J. Novak een bundel grillige, ontroerende en geestige verhalen, elk met een frisse, onconventionele blik op de wereld om ons heen. B.J. Novak (1979) is schrijver, acteur en komiek. Hij is bekend van zijn rol als Ryan in de Amerikaanse versie van The Office, waar hij ook het script voor schreef en afleveringen van regisseerde. Daarnaast was Novak te zien in films als Inglourious Basterds en Knocked Up. De verhalen uit Onverzameld werk vormden de basis van een van Novaks stand-up comedy-shows.

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Gent
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 12,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als Voordeelboek

Vestiging
Voorraad
Prijs
Mechelen
6
€ 19,99 € 9,99
Leuven
6
€ 19,99 € 9,99
Gent
8
€ 19,99 € 9,99
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht