Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
Lied van een dode - William Shaw
Lied van een dode - William Shaw

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij
  • ISBN:
    9789024561773
  • Bindwijze:
    EPUB met digitaal watermerk
  • Aantal Pagina's:
    330

Lied van een dode [e-Book]

William Shaw

Beoordeel dit boek als eerste!
e-Book   Nieuw vanaf € 2,99.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Bernard Shaw, Lied van een dode

London, oktober 1968. In een steegje achter de Abbey Road Studios is een jonge vrouw gevonden, naakt en gewurgd, haar identiteit een mysterie. De omstreden rechercheur Cathal Breen leidt het onderzoek en wordt bijgestaan door zijn nieuwe collega, agente Helen Tozer: een onhandige kletskous, plattelandsmeisje en de eerste vrouw op de afdeling moordzaken.

Het is Tozers gewiekstheid die aanwijzingen oplevert over de toedracht van de moord. Ze volgen een spoor van bloedvergieten, diep de provincie in, waar Breen en Tozer steeds dichter bij een moordenaar komen die alles te verliezen blijkt te hebben.

Een lied van dode lippen is een thriller die je in één adem uitleest, voor de liefhebbers van Jo Nesbø en Arnaldur Indridason.

`Een eersteklas thriller, die zich afspeelt aan de dampende zelfkant van de swingende jaren zestig... Het iconische jaar 1968 zal nooit meer hetzelfde lijken.' C.J. Sansom, schrijver van Winter in Madrid

`Een meeslepend verhaal.' The Guardian

`Overtuigende sfeer, levendige dialogen en een geweldig politieduo.' The Times

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Er is geen Tweedehands aanbod gevonden.

Verkrijgbaar als e-Book

Vestiging
Prijs
Centraal Magazijn
e-Book
€ 2,99
Download direct dit e-book

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht