Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
De wraak van Vondel - Frank van Pamelen
De wraak van Vondel - Frank van Pamelen

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Dwarsligger
  • ISBN:
    9789049804305
  • Bindwijze:
    Hardcover
  • Aantal Pagina's:
    633

De wraak van Vondel

Frank van Pamelen

Beoordeel dit boek als eerste!
Hardcover   Nieuw vanaf € 6,90.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

De wraak van Vondel van Frank van Pamelen is een literair labyrint dat teruggaat naar de tijd van Vondel, naar de rederijkers uit de zeventiende eeuw en hun opvolgers. Op twaalf plaatsen in Amsterdam hebben zij sporen nagelaten, aanwijzingen die leiden naar het best bewaarde geheim uit de vaderlandse geschiedenis. Een geheim met gevolgen voor de troonswisseling. Aan journalist Maaike van Reede de taak om het mysterie op te lossen. Ze belandt in een doolhof van dichtregels en cryptische verwijzingen en heeft nog achttien uur tot de troonswisseling. De wraak van Vondel is voor de lezers van Dan Brown en IV van Arjen Lubach. Frank van Pamelen is kleinkunstenaar, tekstschrijver, columnist en dichter. Hij maakt theaterprogramma’s, schrijft kinderboeken en is journalist bij kranten, radio en televisie. De wraak van Vondel is zijn thrillerdebuut. dwarsligger® 380

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Er is geen Tweedehands aanbod gevonden.

Verkrijgbaar als VoordeelboekWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 6,90
Levertijd: 5-8 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht