Go to top
Voor boeken altijd eerst naar De Slegte
De nieuwe collega - Tammy Cohen
De nieuwe collega - Tammy Cohen

Specificaties

  • Auteur:
  • Uitgever:
    Boekerij
  • ISBN:
    9789022585221
  • Bindwijze:
    Paperback
  • Aantal Pagina's:
    352
  • Genre:
    Thrillers

De nieuwe collega

Nieuwe baas. Nieuwe regels. Wie kun je nog vertrouwen?

Tammy Cohen

Beoordeel dit boek als eerste!
Paperback  Tweedehands vanaf € 7,50. Nieuw vanaf € 12,50.
Deze titel is ook verkrijgbaar in andere formaten.

Omschrijving

Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en Gillian Flynns Gone Girl

Je collega’s zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren collega’s. Iedereen weet van elkaar hoe ze hun koffie drinken, hoe het er thuis in de slaapkamer aan toegaat en wie nachten niet slaapt door zieke kinderen.

Door de komst van hun nieuwe baas wordt hun routine flink opgeschud. Opeens hangt er een totaal andere sfeer op de zaak en is niemand meer te vertrouwen. Wie heeft stiekem een grondige hekel aan iedereen? Wie saboteert de boel? Wie heeft een wel heel donker verleden? En wie is er in staat tot moord?


De pers over de boeken van Tammy Cohen:

‘Het is van essentieel belang om deze thriller in handen te krijgen.’ Closer

‘Verfrissende en slimme psychologische thriller vol foute personages die je met liefde gaat haten.’ Clare Mackintosh, auteur van Mea culpa

‘Je vliegt door de bladzijden, die bulken van de sterke personages en geloofwaardige relaties. Niet weg te leggen!’ Candis

‘Ronduit angstaanjagend.’ Ruth Ware

‘Verplicht leesvoer. De spanning blijft maar groeien naarmate het verhaal zich van drama tot ijzingwekkende thriller ontpopt.’ Essentials

Volledige beschrijving

Verkrijgbaar als Tweedehands

Vestiging
Conditie
Voorraad
Prijs
Antwerpen
Goed
?
Boek (en eventueel omslag) in goede staat, mogelijk kleine foutjes of gebruikssporen
1
€ 7,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Verkrijgbaar als NieuwWeb only

Vestiging
Voorraad
Prijs
Centraal Magazijn
Voldoende
€ 12,50
Levertijd: 2-3 werkdagen

Beoordeling

Beoordeel dit boek als eerste!

Recensies

Schrijf een recensie:

Velden met een * zijn verplicht